top of page
interier-home
praktici-eric
interier-home3
praktici-eric3
rekonektivni-leceni

Setkání nad knihou Šalamoun promlouvá a Enochovy klíče

Milí přátelé,

po krátkém čase Vás opět srdečně zveme na další

Setkání nad knihou: Šalamoun promlouvá a Enochovy klíče

Jedná se o unikátní povídání a diskuzi nad velmi zajímavými knihami. První z knih - Šalamoun promlouvá napsal Dr. Eric Pearl ve spolupráci s Fredericem Ponzlovem a pojednává o hlubších filozofických myšlenkách na téma rovnováhy, smyslu života a integrity v našem životě. Jedná se o chanelingový materiál, který nám pomáhá lépe pochopit život a vlastní existenci.

 

Zároveň se budeme věnovat knize, která stála přímo před vznikem Reconnective Healing a bez níž by to celé nevzniklo. Jmenuje se Enochovy klíče (Keys of Enoch). Tuto knihu napsal J.J. Hurtak již v roce 1973 a je psána v logo-symbolickém kódu, který funguje jako piktogram i abeceda, takže každé písmeno a slovo představuje vizuální scénář ve větší posloupnosti - sekvenci významu. Není snadná na čtení, ale spojuje nás s obrovskou hloubkou. Její části přeložil Vláďa Ekart a dělí se s námi o ně.

Kdy: 26.10.2021, 18-20hod
Kde: Rekonektivní Centrum, Hybernská 24, Praha 1, 3.p.


V rámci setkání se dozvíte něco více o tomto tématu a máte možnost se zeptat na cokoli, co vás zajímá o Reconnective Healing (Rekonektivním léčení) a procesu The Reconnection (Znovunapojení).


Akci jsme pro vás připravili zcela zdarma. Pro rezervaci pošlete email na: info@rekonektivnicentrum.cz , kapacita je omezena.

Těšíme se na Vás Praktici Rekonektivního Centra

pcs_1523623721.jpg
bottom of page