interier-home
praktici-eric
interier-home3
praktici-eric3
rekonektivni-leceni

Co je Reconnective Healing

Reconnective Healing je metoda frekvenčního (nebo také informačního) léčení, které přinesl Dr. Eric Pearl.

Je to účinná forma spojení s léčivým spektrem frekvencí, která obsahuje energii, informace a světlo na vysoké úrovni a dosahuje velmi zajímavých výsledků.

 

Tato metoda bývá často spojena s nejnovějšími poznatky kvantové fyziky a dalších moderních výzkumů. Pomocí naladění na tyto frekvence léčení můžete dosáhnout rozsáhlých změn ve svém životě. Toto spojení harmonizuje celé tělo a propojuje jej s původní rovinou zdraví a rovnováhy.

Rekonektivní léčení je návrat do původního stavu harmonie a zdraví. Působí na rovině příčiny, a tím odstraňuje i následky. Vyladí naše tělo na úrovni základní frekvence zdraví a napraví chyby v  energeticko-informačním systému našeho těla i psychiky. Jinými slovy vymaže ze systému původní chybu, která je příčinou nerovnováhy v těle a tím jí vyléčí na úrovni mentální, emocionální i fyzické. Je to návrat k sobě na nejhlubší úrovni.

Spojení s touto frekvencí je velmi intenzivní a mnoho lidí při něm zažívá hluboké, individuální prožitky.

Můžete využít tuto metodu pro léčení konkrétního problému ve Vašem těle nebo jen jako regenerační terapii, která Vás revitalizuje.

Sezení trvá 30 minut. Jedná se o bezdotekové léčení.
Cena za jedno sezení Rekonektivního léčení s praktikem u nás v Centru je 3 200,- Kč.

Zpravidla se provádějí 3-4 sezení během jednoho týdne až 10 dnů. To je optimální forma - což znamená, že nejvíce lidí po celém světě při této intenzitě sezení vnímalo nejvíce působení frekvencí ve svém životě.

Je to velice individuální. Pokud se klient rozhodne, že se cítí dobře již po prvním nebo druhém sezení a je to pro něj dostačující, není to vůbec špatně.
Nejedná se o dlouhodobou léčebnou kúru, při které budete muset docházet půl roku a utrácet své peníze.

Tak jako u klasické medicíny nejsme schopni nikdy zaručit 100% očekávaný výsledek pro každého, ale výsledky jsou více než překvapivé u velkého množství klientů, tam kde klasická medicína selhává.
Někdy léčení přijde způsobem, který jsme očekávali, ale někdy přijde způsobem, který jsme si nedokázali ani představit a vyléčí nebo vyřeší věci o kterých jsme ani netušili, že s daným problémem souvisí.

Léčení provádí praktik s mezinárodní certifikací a kvalifikací.

Zde jsou odpovědi na otázky na které se klienti často ptají (FAQ).

Zde je zajímavé video s Ericem Pearlem o Reconnection na ČT1.

Zde je video s lidmi, kteří prošli procesem The Reconnection a Rekonektivním léčením.

Zde je rozhovor s Ericem Pearlem a Vladimírem Ekartem o filozofii této práce

Zde je prezentace Dr.Erica Pearla v Praze 19.5.2016

IMG_4007.jpg