top of page
interier-home
praktici-eric
interier-home3
praktici-eric3
rekonektivni-leceni

 Co je Personal Reconnection 

The Personal Reconnection (Znovu-napojení) je evoluční proces, který nás vrací do stavu přirozené harmonie, zdraví a rovnováhy ve všech oblastech. Mnoho lidí zažije po Reconnection trvalé změny na mnoha úrovních.

Reconnection je spojení s frekvencemi, které jsou zde v prostoru stále. Naladit se na ně může v podstatě každý. Jakmile naše tělo tyto frekvence cítí, vzpomene si na to, že tuto úroveň harmonie a zdraví zná a začne se do tohoto stavu přirozené harmonie vracet.

U někoho se to projeví tím, že se vyléčí z problémů na fyzické úrovni, u někoho tak, že si dá dohromady po letech vztahy s rodiči, někdo začne dělat práci, kterou vlastně vždy chtěl dělat, někdo se celkově zklidní a prohloubí své vnímání ve všech oblastech, a to mu způsobí změny v celém jeho životě.
 

The Personal Reconnection je o návratu k sobě. Pro každého je tento proces jiný, individuální.

IMG_4569.jpg

Provádí se jednou za život a nemusí se opakovat. Při procesu The Reconnection dochází k propojení energetických drah v našem těle s energetickými dráhami, které jsou v prostoru kolem nás, protože vše je vlastně energie. Tím dochází k znovu-napojení a k celistvosti. The Reconnection má dopad na fyzickou, psychickou, mentální, emocionální i duchovní rovinu.

Je vědeckými měřeními prokázána změna ve struktuře naší DNA a buněk našeho těla. Při měření v laboratořích bylo zjištěno, že během působení rekonektivních frekvencí na tělo, proudí do našeho těla obrovské množství fyzického světla, širokého spektra energie a informací v harmonické podobě.

  • Reconnection zpomaluje i zastavuje proces stárnutí našeho fyzického těla.

  • Dochází k výraznému zklidnění a reorganizaci svého života směrem k harmonii.

  • Prohlubuje se spokojenost a efektivita.

  • Obecně se po The Reconnection zkvalitní a zharmonizují vztahy s blízkými, i lidmi ve svém okolí.

  • The Reconnection snižuje hladinu vnitřního stresu, vrací organismu rovnováhu a zdraví a navyšuje energii v našem těle.

Po The Reconnection jsme trvale a celistvě napojeni. Dochází k harmonizaci všech aspektů v našem životě. To je do jisté míry spojeno i s rozpadem některých starých věcí a vzorců v našem životě. Dochází k vymazání nefunkčních vzorců v našem energeticko-informačním systému a vyléčení na všech úrovních: mentální, emocionální, fyzické a duchovní.

Mnoho lidí zažije razantní změny ve svém životě směrem k harmonizaci a navýšení vědomí. 
Lidé to často popisují jako nárůst životní energie, vnitřní jistoty a jasného intuitivního směřování k věcem, které vždy v podstatě chtěli dělat.

The Reconnection je i z pohledu zážitku během 2 dnů, kdy se provádí velmi zajímavý proces, každý ho prožívá individuálně. To podstatné je to, co se děje potom.

Celý proces se provádí ve 2 sezeních. Jeden den je to cca 30 – 40 minut a druhý den cca 35 - 45 minut.
Je zapotřebí jej dokončit v rozsahu 3 nocí.

Je zde důležitá i cena. Cena obsahuje frekvenci 333, což je v součtu číslo 9 a to je číslice, která znamená ukončený proces.
V naší zemi je to přepočet z 333 EUR, což je nyní 8 400,- Kč
Tuto cenu je nutné zaplatit, aby byla dodržena výměna hodnot (Fair Money Exchange), a aby proces zobrazoval harmonii i v této oblasti.

Zde jsou odpovědi na otázky na které se klienti často ptají(FAQ).

Zde je zajímavé video s Ericem Pearlem o Reconnection na ČT1.

Zde je video s lidmi, kteří prošli procesem The Reconnection.

Přečtěte si v českém jazyce zajímavý článek o Reconnection a Rekonektivním léčení z britského magazínu Kindred Spirit.

Rozhovor s Vladimírem Ekartem o The Reconnection a Rekonektivním léčení pro časopis Phoenix.

Rozhovor s Ericem Pearlem o The Reconnection a Rekonektivním léčení pro časopis Phoenix.

Zajímavá videa z prezentace Dr. Erica Pearla v hotelu Green Garden v Praze.

Zde je rozhovor s Ericem Pearlem a Vladimírem Ekartem o filozofii této práce

Zde je prezentace Dr.Erica Pearla v Praze 19.5.2016

bottom of page