top of page
interier-home
praktici-eric
interier-home3
praktici-eric3
rekonektivni-leceni

  Praktici    

Pavlína Cimbálová

Jmenuji se Pavlína Cimbálová. Věřím, že každý z nás může do svého života pozvat radost a navrátit mu energii. Každý z nás může vytvořit něco jedinečného a žít v naplnění, štěstí, radosti, lásce a harmonii. Žijeme v té nejlepší možné době, kdy máme dostupné zdroje a možnosti pro to, abychom mohli změnit skutečně cokoliv. Dříve jsem si to zbožně přála, dnes už vím, že to opravdu lze – zažít vlastní evoluci a vytvořit si život v úplně jiné kvalitě! Miluju cestování, osobní rozvoj, tanec a přírodu a pomáhám lidem probudit svoji vnitřní sílu a žít v radosti.

pcs_1470749100.png

Tam, kde jsem dnes, mě dovedla moje sedmiletá cesta osobního rozvoje. Tehdy jsem se po úrazu páteře dostala na úplné dno. Do stadia osobní degradace, kdy jsem musela postupně zahodit svoji samostatnou hrdost a naučit se říkat si o pomoc. Po dobu rekonvalescence jsem přemýšlela, proč se mi tyto věci dějí a začala pátrat i po duševní stránce těla a její propojeností s fyzickou nemocí.

 

Významným milníkem na cestě za zkoumáním duše bylo mé setkání s moderními aplikovanými neurovědami, které se zabývají fungováním lidského mozku a síly myšlenek ve vztahu s kvantovou fyzikou. Nelíbil se mi tehdy můj příběh života, který jsem psala. Tak jsem se ho učila přepsat. Skrz intenzivní kurzy osobního rozvoje a přenastavení mysli jsem se začala postupně otevírat a to byl okamžik, kdy do mého života mohla přijít nová vlna duševní a fyzické transformace: Reconnective Healing a The Reconnection. Tentokrát už žádné další techniky, ale stav přítomného Bytí, vědomí, a energetický „léčebný kód“, který mě vystřelil na oběžnou dráhu. 

Rekonektivní léčení (Reconnective Healing) a obzvlášť moje Znovunapojení (The Reconnection) mi za krátkou dobu do života přihrálo další změny a obrovské zrychlení. Vyjasnilo se mi poměrně rychle a přirozeně v tom, co bych chtěla v životě dělat a jak tím, co dělám, přispívat druhým. Stala jsem se certifikovaným praktikem této, spíše životní filozofie než metody, do života mi doslova vskočil životní partner, kompletně jsem změnila náhled na sebe i ostatní a začalo mě bavit pozorovat, jak se moje myšlenky odrážejí v tom, co se pak skutečně děje. 

Přišla nabídka stát se instruktorem transformačních kurzů osobního rozvoje a tak jsem odjela s kolegy na Srí Lanku, kde tyto kurzy pořádáme. No co vám budu povídat, tam se opět odloupla další vrstva mého minulého Já – (sebe)kontrola a ztuhlost – a já se postavila tváří v tvář vlastní autenticitě. S ní přišla radost, lehkost a hravost. Brzy poté jsem vytvořila vlastní projekt osobního rozvoje „Být radostí“ (jehož název mi zapadnul do té mé osobní skládačky až později). 

Do cesty mi „čirou náhodou“ vstoupil elitní koučink, vycházející z učení a myšlenek jednoho z nejúspěšnějších světových koučů, Tonyho Robbinse. Nakolik měly za krátkou dobu jeho nástroje vliv na mě a můj partnerský život, natolik se učím teď i já od těch nejlepších a založila jsem si vlastní koučovací praxi. 

A dnes se ptám: kam se to ještě posune a pro koho dalšího může být moje práce přínosem? 😊 

Pomoc druhým na jejich cestě za objevením vlastního potenciálu a uzdravením sebe samých - to je smysl mé práce. Mým záměrem je žít život v hojnosti, radosti a své vlastní autenticitě, a přispívat tím, kým jsem, i vám! 

Budu ráda, pokud Vás můj příběh inspiruje k přepsání toho vlastního. 

Život je TEĎ. Nečekejte a nechte promluvit esenci toho, kdo je vaše skutečné Já. Staňte se SVOJÍ NEJLEPŠÍ VERZÍ sebe sama a přelaďte strunu tak, aby váš život hrál zase v orchestru! 

Těším se na vás!

Pavlína 

Cena

Reconnective Healing             3200,- Kč

The Reconnection                   8400,- Kč

Kontakt

+420724873949

pavlina.cimbalova@rekonektivnicentrum.cz

Foto_Pavlína_Cimbalova_Reconnective_Heal
Foto Pavlína Cimbálová.jpg
bottom of page