top of page
interier-home
praktici-eric
interier-home3
praktici-eric3
rekonektivni-leceni

  Praktici    

Miroslava Hamříková

Mé poslání je pomáhat lidem a být tam, kde cítím, že to dává skutečný smysl. Kde se dějí hluboké změny na mnoha úrovních bytí v takovém rozsahu, co naše mysl nemá šanci ani pochopit :-) 

Bude mi ctí, když budu součástí vaší transformace, návratu zpět sami k sobě, k přirozenému stavu harmonie, rovnováhy a zdraví na všech úrovních (fyzické, mentální, emocionální, spirituální).

CSA28575.JPG

Během mého osobního rozvoje jsem začala cítit energie v rukou. Ze začátku jsem nevěděla o co jde a jak přesně s tím naložit :-) i přes mou přirozenou empatii a jemnost, kterou u sebe vnímám.

Až po absolvování semináře s Dr. Ericem Pearlem level I. a II. kdy jsem se poté stala zároveň i certifikovaným praktikem Rekonektivního léčení (Reconnective healing) jsem zjistila, že cítím rekonektivní léčivé frekvence co procházejí mým tělem a jaké zázraky to doslova lidem přináší. 

Mě osobně to zejména pomohlo přejít do daleko většího stavu klidu a rovnováhy, kdy mě frekvence vedou neustále ke mě samotné, přirozeně k mé pravé podstatě.

"Uzdravte druhé, uzdravte sebe" Dr. Eric Pearl 

Již dlouhodobě se zabývám zdravým životním stylem, jaký pozitivní vliv mají masáže na naše tělo, miluji přírodu, pohyb, cestování spojené se sebepoznáním, hudbu, autentický tanec, zpěv manter v sanskrtu, rituály s šamanským bubnem a s tím spojené meditace, práce s dechem, hledání pravdy na mnoha úrovních, inspiruji se od celosvětově uznávaných osobností a další.

 

Je dobré si uvědomit, že nejdůležitější osoba ve vašem životě jste zejména vy sami. 

Pokud si dopřejeme to, co je pro náš život skutečně podstatné, kde cítíme vášeň, radost a co nás činí šťastnými, naše myšlenky, spokojenost a naladění se pak zákonitě odrazí ve vnějším světě. 

Na základě mé vlastní osobní zkušenosti jsem zjistila, jak nesmírně důležité je poslouchat svoji intuici, žít tady a teď, neztratit svou vnitřní sílu, skutečnou hodnotu a mít zejména důvěru a víru v sebe sama. 

 

Nakonec všechny cesty nás dovedou zpět sami k sobě s uvědoměním, že všechny odpovědi máme již dávno ve svém srdci :-) 

 

Těším se na setkání. 

 

Mirka

 

Kontakt

+420 605 138 246

mira.hamrik@yahoo.com

 

Cena

Reconnective healing  3200,- Kč /1 sezení

CSA28575.JPG
CSA28572.JPG
bottom of page