interier-home
praktici-eric
interier-home3
praktici-eric3
rekonektivni-leceni

  Praktici    

Martin Kubů

Motto: Netlač na pilu, vše přijde ve správný čas a na správném místě

 

Moje cesta osobního rozvoje a dosažení určitého poznání byla dlouhá. Trvalo mi přes patnáct let, než jsem došel k pochopení, že život si vytváříme my sami. Svými myšlenkami a pocity.  Možná to zní jako klišé, ale pochopil jsem, že všechno je opravdu jen v naší hlavě.

pcs_1470401101.png

„Je to jenom v hlavě.“ Kolikrát jsem tuhle větu slyšel? Dlouhou dobu jsem ji ale neuměl uchopit, vstřebat, zažít. Chtělo to prostě jen čas, správné okolnosti a správné lidi kolem.

Dnes jsem přesvědčený, že vše má v životě nějaký důvod. Důvod, proč se to děje. Nic není náhoda, každý překonaný nezdar nás posouvá výrazně dopředu a na všechno se dá najít řešení. Chce to být trpělivý, nezaleknout se počátečních neúspěchů a jít za svým cílem a snem.

Můj sen byl a je pomáhat druhým. Najít tu správnou cestu, vést je k jejich cílům a snům, a hlavně k životu ve zdraví a spokojenosti. A to co nejjednodušším způsobem.

Vytrval jsem v hledání a našel to, co mi dává smysl. To, co mění životy lidem a život můj. V roce 2009 jsem si našel cestu k Rekonektivnímu léčení a procesu The Reconnection. Z mého pohledu se jedná o velice účinný transformační nástroj, který umožňuje nastartovat životní pokrok a uzdravení na všech rovinách naší existence.

Před tím jsem se věnoval různým technikám alternativní léčby (Reiki, EFT, Hooponopono, NLP, hypnoterapie, ...), ale zjistil jsem, že mi svým způsobem svazují ruce. V tomto ohledu je Rekonektivní léčení naprosto jednoduché a účinné, proto se dnes věnuji převážně jemu. Stále se vzdělávám a v současné době nacházím obrovský potenciál v life koučinku, jehož studiem procházím. 

Jsem certifikovaným praktikem Rekonektivního léčení a The Reconnection, kouč, instruktorem transformačních workshopů S tygrem v kleci, Objevte a naplňte své sny a několika dalších.

Rád vám pomohu s řešením vašeho problému. Těším se na vás při setkání v Rekonektivním Centru, na některé z přednášek, workshopů nebo kdekoliv jinde.

Kde mě najdete:

  • Rekonektivní Centrum, Hybernská 24, Praha 1- Nové Město, 3. patro

  • Palackého náměstí 25, Žiželice nad Cidlinou

  • Kolín-bývalá budova Jednoty u nádraží

Telefon:

777 349 789

info@martinkubu.cz

www.martinkubu.cz

Cena:

Reconnective Healing                3600 Kč

The Reconnection                       8400 Kč