top of page
interier-home
praktici-eric
interier-home3
praktici-eric3
rekonektivni-leceni

 Knihy a časopisy 

LIFE PROGRESS - ČASOPIS REKONEKTIVNÍHO CENTRA

Přinášíme nejnovější informace ze světa Rekonektivního léčení, nové poznatky vědy a výzkumu, osobní zkušenosti a řadu dalších informací. 


Časopis vychází jako občasník. Aktuální číslo je viditelné zde, starší čísla jsou ke stažení ve spodní části stránky. 

Můžete se přihlásit k 
odběru

O The Reconnection a Rekonektivním léčení byly vydané 2 knihy, které jsou opravdu skvělou literaturou o metodě samotné, ale nastiňují i velice zajímavý pohled na život a svět kolem nás z jiného úhlu. Obě knihy napsal Dr. Eric Pearl. Jednu z nich ve spolupráci s Frederickem Ponzlovem. 
 

The Reconnection – Uzdravte druhé, uzdravte sebe

První kniha nám zprostředkovává životní příběh Dr. Erica Pearla. Přibližuje nám způsob jakým se on sám se k medodě The Reconnection dostal a co pro jeho život znamenala. Je napsána velmi zábavnou a čtivou formou a většina lidí ji přečte během několika dní.

 

V knize The Reconnection – Uzdravte druhé, uzdravte sebe – Dr.Eric Pearl zde ukazuje jiný pohled na zažité pravdy kolem nás a umožňuje nám v mnoha ohledech udělat krok dopředu a odložit staré názory a přesvědčení.

 

Zároveň popisuje jeho vlastní cestu spojenou s Rekonektivním léčením a The Reconnection a v závěru nám umožňuje se naučit tyto frekvence také cítit a používat ve svém životě. Mnoho lidí má během knihy zkušenost s tím, že frekvence začnou začnou být schopni fyzicky cítit sami na sobě.

kniha1.jpg

Šalamoun promlouvá – O návratu k léčivé energii vašeho života

Druhá kniha Dr. Erica Pearla a Fredericka Ponzlova je trochu jiná než The Reconnection – Uzdravte druhé, uzdravte sebe. Z velké části se jedná o chanellovaný materiál, který získal Dr. Eric Pearl po 12leté spolupráci s Fredericem Ponzlovem.

 

Tato kniha přináší mnoho velmi hluboce podaných myšlenek a konceptů, které vysvětlují Rekonektivní léčení a The Reconnection a principy na kterých fungují. Ukazuje zajímavý pohled na život v naší čtyřrozměrné realitě z jiné roviny existence, kterou kvantoví fyzici dnes nazývají multirozměrným vesmírem.
  

Zde je několik ukázek z knihy:

"Udržujme svou pozornost na procesu. Výsledek je darem procesu. Proces. Při něm sílíme. Cesta, po které jste se vydali, vás vede na zvláštní místo a velkolepým způsobem otevře vaše srdce."

 

"Důležité je se natahovat, a ne izolovat. Někdy cítíme, že najdeme sami sebe v osamocení. Není tomu tak. Najdeme „sebe“ v interakci s druhými. Proto se nerodíme na opuštěném ostrově. Jsme tady, abychom do svých životů začlenili jiné životy. Pozvali je dál. Lekce, které se máme naučit, spočívají v této interakci."

 

"Chci, abyste žasli... Chci, abyste si uvědomili jinou rovinu.. Součást mnohem větší roviny... Vždycky jste byli součástí cyklu... Jste tu, abyste usnadnili své vnímání... Vstupujete do planiny existence... V tomto vesmíru toho máme tolik co pochopit."

 

"Mohou být období, kdy se budete cítit velmi ztraceni. Bez kontaktu sami se sebou. Můžete se cítit méně vycentrovaní, zmatení. Ale vaše zmatení je součást procesu. Jste teď ve stavu proměny, a musíte opustit předpojatosti, protože měníte formu energie tak, jak skrze vás přichází. A to zesílí, tak jak se osvobodíte od bývalého myšlení."

kniha2.jpg

Dokumenty ke stažení:

Eric Pearl - Kindred Spirit

Rozhovor Medunka Eric Pearl a Vladimír Ekart

Rozhovor V. Ekart pro Phoenix - listopad 2015

Krásná a zdravá, květen 2017

Časopis Rekonektivního centra 2/2017

Časopis Rekonektivního centra 1/2018

Eric Pearl pro Phoenix 2015

Rozhovor V. Ekart pro časopis Sophie

Časopis Rituál, květen 2017

Časopis Rekonektivního centra 1/2017

Časopis Rekonektivního centra 3/2017

bottom of page