interier-home
praktici-eric
interier-home3
praktici-eric3
rekonektivni-leceni

  Praktici    

Kateřina Lora

Praktik rekonektivního léčení a zprostředkovatel znovunapojení - The Reconnection. Původní profesí výtvarnice, celoživotní “harmonizační agent” svého okolí.

Intuitivní zaměření mě vždy vedlo ke kráse, umění, duchovním naukám, zájmu o zdraví a práci s energií lidí i míst, kde přebývám.

Jako rozen empatik vnímám své prostředí jako součást sebe a i proto pro mě bylo vždy zásadní, aby vše ve mně i kolem mě bylo v harmonii. Tato věčná snaha o rovnováhu a vyrovnávání deficitů svého okolí mě ale v jistém bodě života dovedla až k vyhoření. Musela jsem se naučit pracovat vědomě se svojí energií a zvládnout mistrovství vlastní síly.

V současné době se zabývám alternativním způsobům léčení na všech úrovních, channelingem a osobním konzultacím v oblasti transformačních procesů, energetických aktivací a jejich aplikaci v osobní i kolektivní realitě.

Rekonektivní léčení a znovunapojení - The Reconnection, hrálo a stále hraje klíčovou roli v aktivaci mého osobního potenciálu a je pro mě geniálně jednoduchým a zároveň mocným nástrojem k postupnému narovnávání a harmonizaci všech procesů mého života. Tyto plnospektrální frekvence léčí vlastní inteligencí nejen mě a můj život, ale také mé okolí a rezonují ve mně jako nástroj pomoci druhým k nastoupení na cestu zpět k dokonalé rovnováze, zdraví a osobní síle, což odevždy vnímám jako své životní poslání.

Pokud to tak cítíte, bude mi ctí a radostí předat tento mocný nástroj i Vám...

Cena Rekonektivního léčení - 3200,-/ 1 sezení
Cena Znovunapojení - The Reconnection - 8400,- / celý proces

Kontakt :
+420 602 388 035

katiedelora@gmail.com

work_shot.JPG
meme.JPG