top of page
interier-home
praktici-eric
interier-home3
praktici-eric3
rekonektivni-leceni

  Praktici    

Jana Holubová

Před více jak čtyřmi lety jsem se seznámila s Rekonektivním léčením a The Reconnection (znovunapojení). Jak k tomu došlo a jaká byla moje cesta?

 

Vedle civilního zaměstnání (ve státní správě – převážně v oblasti restitucí) mě vždy zajímala psychologie, ale metody a výklady každé vědy jsou do jisté míry omezené (často protichůdné), neboť věda dovede poznání jen ke hranici světa příčin, za níž se ale vynoří další příčiny, které věda svými metodami již nemůže postihnout, tudíž pravdivost každé vědy je pouze relativní. 

pcs_1470749322.png

Touha po poznání nepoznaného mezi nebem a zemí a pochopení souvislostí mě vedla dále a stále naléhavěji jsem si kladla otázky po smyslu života, jaká je tedy ta skutečná PRAVDA („následujte ty, kteří hledají pravdu, ale utečte od těch, kteří tvrdí, že pravdu nalezli“) o našem bytí zde, proč a za jakým účelem se rodíme, existuje reinkarnace, co je to karma a jaký smysl to vše má? Kladla jsem si mnoho dalších otázek, které jsem si začala postupně třídit a ujasňovat čtením knih z oblasti tzv. ezoteriky. Absolvovala jsem s nadšením různé kurzy a navštívila různé semináře s tzv. duchovní tématikou, kde jsem se mj. seznámila se zajímavými lidmi. Vše se poskládalo do velice barevné a pestré mozaiky. Mohu říci, že to byla skutečně euforická doba nasávání informací z různých zdrojů (ostatně na vrchol hory vedou různé cesty), kdy jsem se cítila jako houba, stále nedostatečně zavlažená, nicméně pak přišla zákonitě doba zklidnění, ztišení a návratu do nitra, kdy bylo načase přestat přijímat nepřeberné množství informací zvnějšku, aby se člověk nestal tzv. „ezoterickým turistou“, ale vše začít zpracovávat uvnitř sebe sama, neboť otázky a současně i odpovědi jsou v každém z nás! Nicméně skutečností je, že když se člověk vydá tzv. na cestu za poznáním (i zde platí, že „cesta je cíl“…), nemůže již přestat, neboť touha po poznání je bezbřehá. 
 

Tak mě moje cesta zavedla před více jak čtyřmi lety na přednášku dr. Erica Pearla (autor metody Rekonektivního léčení, lektor, spisovatel a vizionář) o Rekonektivním léčení, která se konala v Praze. Zajímavé je, že předtím na jednom ezoterickém festivalu, kam jsem si zašla jen něco zakoupit, jsem si nechala poprvé vyložit od jednoho známého karty a on mi mj. sdělil, že budu pracovat rukama. Tak jsem se jen pousmála a říkám, co by to tak mělo být, vždy jsem pracovala tzv. „hlavou“ a vůbec jsem neměla představu, co má na mysli. On to nijak nespecifikoval, jen se také pousmál a tím to skončilo. Na přednášce dr. Erica Pearla to tak nějak „cinklo“, znáte určitě ten pocit vnitřního zašimrání a vzrušení, když se Vám něco objasní! Zanedlouho se konal seminář dr. Erica Pearla o Rekonektivním léčení (Level I), na kterém jsem tedy nemohla chybět a vzápětí jsem absolvovala i pokračující seminář (Level II). Bylo to úžasné, jak něco zdánlivě tak jednoduchého a elegantního může fungovat?! Léčivé frekvence byly všudypřítomné a prezentovaná filozofie mě nadchla. V této souvislosti mě napadá kardinální věta z „Malého prince“ - „Vše, co je důležité, je očím neviditelné“. Přečetla jsem obě knížky dr. Erica Pearla „Reconnection – návrat k léčivé energii – Uzdravte druhé, uzdravte sebe“ a „Šalamoun promlouvá“ (doporučuji číst v uvedeném pořadí) a následně jsem absolvovala závěrečný seminář (tzv. Level III) The Reconnection (znovunapojení). Tak jsem se stala certifikovaným praktikem Rekonektivního léčení a The Reconnection a mohu říci, že mě oba tyto procesy a celá filozofie velmi oslovují a naplňují. Je to cesta ke Světlu, která nepochybně souvisí s celkovou změnou vědomí lidí na naší krásné planetě Zemi, která již nějakou dobu probíhá, a jak již hodně lidí cítí, zřejmě již tento proces kulminuje. Jsem vděčna, že mohu být toho všeho součástí a chci být i Vám – s pokorou a úctou k Vaší jedinečnosti - prostředníkem pomocí léčivých frekvencí k uzdravení, Vašemu návratu k sobě, k Vašemu potenciálu, k harmonii a rovnováze ve všech oblastech Vašeho života, ať již při procesu Rekonektivního léčení či procesu znovunapojení (The Reconnection). Těším se na setkání s Vámi v našem Rekonektivním Centru, které jsme založili v roce 2016 (cca 20 praktiků)  – pro Vás!  

 

Cena

Reconnective Healing             3200,- Kč

The Reconnection                   8400,- Kč

Kontakt

Mgr. Jana Holubová

Certifikovaný praktik Rekonektivního léčení a The Reconnection (znovunapojení)

Tel.: +420 737 735 296

e-mail: agni29@seznam.cz

pracoviště: Rekonektivní Centrum, Hybernská 24 (3. patro), Praha 1

Moi_-_Rekonektivní_Centrum.jpg
bottom of page