top of page
interier-home
praktici-eric
interier-home3
praktici-eric3
rekonektivni-leceni

  Praktici    

Iveta Skřivanová

Jmenuji se Iveta Skřivanová.  Ve svém životě se věnuji činnostem, které mi dávají smysl, obohacují  mě a posouvají mě na mé životní cestě.  Reconnective Healing, The Reconnection, přednášky a workshopy o osobním rozvoji mezi tyto činnosti rozhodně patří.  Už proto, že prvotně pomohli i mě, na  cestě poznání sebe sama a uvědomění si podstaty života. Života, který je v souladu s mým bytím, a života, který mi umožňuje zažívat radost a opravdové životní štěstí.  

pcs_1470402166.png

Toto poznání mě dovedlo až sem, k touze ke sdílení mých poznatků a zkušeností s dalšími lidmi, a to prostřednictvím přednášek, workshopů a podobných akcí.  Mám radost ze své práce, která vlastně ani není prací, v mých očích je to zábava. To co mě na všech těch činnostech nesmírně baví je, že pomáhají  lidem k transformaci, posouvají  je a rozvíjí je ve všech oblastech života a to i v oblastech vztahů,  zdraví a hojnosti. Není to ničím omezeno.  Reconnective Healing a The Reconnection mě samotnou neustále překvapuje a fascinuje  svými výsledky a to je na tom to krásné, ta rozmanitost a neomezenost.  Neustále si tak i já sama díky tomu  uvědomuji, že svět nezná hranic, že hranice si do svého života stavíme pouze a jenom my sami.   Navíc se spolu s klienty rozvíjím a posouvám i já sama. 

Vše co dělám a co mě fakt baví je,  že rozvíjím a léčím sebe i druhé. ,, Není důležité co děláte, ale jak se u toho co děláte cítíte. „  A já se u toho co dělám cítím skvěle. Reconnective Healing prostě ,, MILUJI „

Cena

Reconnective Healing             3200,- Kč

The Reconnection                   8400,- Kč

Kontakt

+420 724 083 004

iveta.skrivanova@rekonektivnicentrum.cz

bottom of page