top of page
interier-home
praktici-eric
interier-home3
praktici-eric3
rekonektivni-leceni

 Chci se stát praktikem 

Spousta lidí, kteří se s touto metodou setkají zjišťuje, že jim dává odpovědi na otázky, na které se ptali dlouho před tím a posouvá je to na jejich životní cestě způsobem, který je jiný než vše, co doposud poznali.

 

Rekonektivní léčení a The Reconnection je něco, co nám umožňuje poměrně jednoduchým způsobem, který je přístupný pro každého, spojit se fyzicky s prostorem, který přesahuje rovinu naší každodenní reality, tak jak jsme na ní byli zvyklí. A to velmi příjemnou a hmatatelnou formou. 

Pro klienty, kteří přichází na sezení, je to velmi účinná a zajímavá metoda a často i nezapomenutelný zážitek. 
Ale pro praktiky, kteří se touto prací zabývají a šíří jí dále mezi další lidi je to v podstatě konstantní evoluce, spojující mnoho rovin dohromady.

img4.jpg

Jako praktik vstupujete každým sezením do mnoharozměrného prostoru Vašeho bytí a nahlížíte tento prostor z mnoha různých rovin a úhlů. 
A to Vám zajímavým a velmi hmatatelným způsobem mění Váš život, Vaši perspektivu při pohledu na svůj dosavadní život a vývoj. 

Má mnoho rovin a je mnoho toho, co je možné naplnit. 

Stát se praktikem je v dnešní době poměrně jednoduché, mnohem jednodušší než dříve.

Praktici, kteří projdou Tréninkovým programem Level I a II přímo s Dr. Ericem Pearlem nebo Level III RCPP s pověřeným instruktorem, mají dnes možnost pokračovat zcela sami, pokud jim tento způsob vyhovuje a nebo se mohou zapojit do společných aktivit dalších praktiků, kteří se touto prací zabývají.

Minimálně 2x do roka probíhá setkání praktiků, kde se zaměřujeme na důležité věci z této oblasti a diskutujeme otázky a témata, se kterými praktici ze své praxe přicházejí. 
Otevřeli jsme největší Rekonektivní Centrum na světě, kde je možné stát se aktivním členem. 
Vytvořili jsme také společný web praktiků.

Pořádáme společné akce a workshopy na téma Jak tuto práci dělat, jak provozovat svoji praxi, jak o této práci mluvit a jdeme do větší hloubky filozofie této práce a také tím, co je za tím ještě mnohem dál.

img16.jpg

Jeli jsme na společný na workshop na Srí Lanku, pořádáme víkendové akce a společně komunikujeme. 

V tuto chvíli jsme velmi rychle rostoucí základna praktiků v oblasti zkušeností a porozumění této práci. Máme velkou podporu i ze strany zakladatele a světového lídra této metody, Dr. Erica Pearla.

Jestli máte zájem získat více informací, případně se stát praktikem The Reconnection a Rekonektivního léčení, napište na e-mail:  office@vladimirekart.cz nebo volejte na 777 702 313.

bottom of page