ONLINE LEVEL 1 - REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ

Online Level 1 - Rekonektivní Léčení


Přes 20 let Dr.Eric Pearl pořádal po celém světě jedinečný seminář Rekonektivního léčení a The Reconnection, který má 3 podstatné části (Level 1, Level 2 a RCPP Level 3).

Rok 2017 je velkým zlomem v celém způsobu předávání této, v mnoha směrech přesahující zkušenosti.

Dr. Eric Pearl s výkonou ředitelkou a celým týmem The Reconnection LLC v Los Angeles se rozhodli natočit celý seminář Rekonektivního léčení Level 1 a připravit ho k dispozici v online podobě.

Někdy se stává, že živé akce převedené do online podoby ztratí své kouzlo a atmosféru.
V tomto případě si dovolím říct, že jsem opravdu překvapený tím, jak se podařilo celé téma uchopit.
Hodně témat jde dokonce do daleko větší hloubky než na živém semináři.

Online Level 1 je 8 hodinový tréninkový program, který Vás vezme od úplných základů Rekonektivního léčení až po témata, která Vám umožní spatřit z určitého úhlu náš opravdový mnoharozměrný potenciál v praxi.

Celý zážitek je velmi dobře a navazujícím způsobem poskládán do jednotlivých sekcí a částí a provede Vás celou hloubkou tohoto tématu.

Umožní Vám vidět Erica Pearla v jeho plném potenciálu, jako lektora a člověka, který toto téma má opravdu uchopené a dokáže Vás vzít do velmi silného prožitku toho, co náš potenciál opravdu je, pokud si umožníme vystoupit z naší malé a omezené krabičky.


V Online Level 1 se podíváme na témata jako:

  • Co je vlastně léčení
  • Jak funguje Rekonektivní léčení
  • Co je naše fyzická realita
  • Jak překročit koncept času
  • Jak se naladit na frekvence, ve velkém množství praktických a Ericem moderovaných cvičeních
  • Ukázky z knížky Šalamoun promlouvá
  • a mnoho dalšího

Pro mě osobně je to nejsilnější materiál na planetě na téma, jak tato realita opravdu v interakci s námi, jako s vědomými, inteligentními bytostmi funguje.
Celý program je i velmi dobře vizuálně postavený tak, aby pomohl pochopit to, o čem se právě mluví a čím Vás Eric s Jillian provázejí.

Projít Level 1 Online je velmi silný zážitek, který Vás určitě posune.
Zároveň Vás uvede do hloubky filozofie i praktické zkušenosti Rekonektivního léčení.

A v neposlední řadě, projít Level 1 Online je podstatný krok pro ty z Vás, kteři by se následně chtěli zúčastnit živého tréninkového programu Level 2 osobně s Dr.Ericem Pearlem a případně se stát i praktikem Rekonektivního léčení a The Reconnection.
Stát se praktikem je volba, která může a nemusí každého zajímat.
Ale jít do hloubky této filozofie může být velkým posunem pro každého z nás.

Připravili jsme pro Vás a vlastně i pro nás, protože z toho materiálu stále znovu a znovu sami čerpáme, z pověření Dr. Erica Pearla a The Reconnection LLC, kompletní překlad tohoto programu do českého jazyka.

Každý díl jsme vzali a pečlivě rozebrali do hloubky a přeložili tak, aby co nejvěrněji následoval to, jak to Dr.Eric Pearl a Jillian Fleer vyjádřili v rámci každé části tohoto programu.

Pokud se rozhodnete se tohoto nového zážitku zúčastnit máte možnost si zde Level 1 Online v českém jazyce objednat s 20% rozdílem oproti ceně, za kterou si jej můžete objednat na stránkách The Reconnection.

Cena na stránkách The Reconnection pro běžné uživatele je 399 USD (cca 9 600,- Kč podle kurzu dolaru)

V TUTO CHVÍLI MÁTE MOŽNOST 20% SLEVY 320 USD (7 600,- Kč)

Pro objednání Online Level 1 v českém jazyce s 20% za cenu 320 USD místo 399 USD klikněte dole na tlačítko "Chci se přihlásit" nebo nám napište email na info@rekonektivnicentrum.cz

POKUD uvažujete i o semináři s Dr.Ericem Pearlem ŽIVĚ Level II v Praze 9.-11. března 2018, pak si můžete koupit se stejnou slevou COMBO BALÍČEK: Level I Online + Level 2 Živě
Informace dostanete emailem po Přihlášení níže.

Pro objednání vstupenky klikněte níže: