CHCI SE STÁT PRAKTIKEM

Spousta lidí, kteří se s touto metodou setkají zjišťuje, že jim dává odpovědi na otázky, na které se ptali dlouho před tím a posouvá je to na jejich životní cestě způsobem, který je jiný než vše, co doposud poznali.

Rekonektivní léčení a The Reconnection je něco, co nám umožňuje poměrně jednoduchým způsobem, který je přístupný pro každého, spojit se fyzicky s prostorem, který přesahuje rovinu naší každodenní reality, tak jak jsme na ní byli zvyklí. A to velmi příjemnou a hmatatelnou formou.

Pro klienty, kteří přichází na sezení, je to velmi účinná a zajímavá metoda a často i nezapomenutelný zážitek.
Ale pro praktiky, kteří se touto prací zabývají a šíří jí dále mezi další lidi je to v podstatě konstantní evoluce, spojující mnoho rovin dohromady.
Jako praktik vstupujete každým sezením do mnoharozměrného prostoru Vašeho bytí a nahlížíte tento prostor z mnoha různých rovin a úhlů.
A to Vám zajímavým a velmi hmatatelným způsobem mění Váš život, Vaši perspektivu při pohledu na svůj dosavadní život a vývoj.

Má mnoho rovin a je mnoho toho, co je možné naplnit.

Stát se praktikem je v dnešní době poměrně jednoduché, mnohem jednodušší než dříve.

Praktici, kteří projdou Tréninkovým programem Level I a II přímo s Dr. Ericem Pearlem nebo Level III RCPP s pověřeným instruktorem, mají dnes možnost pokračovat zcela sami, pokud jim tento způsob vyhovuje a nebo se mohou zapojit do společných aktivit dalších praktiků, kteří se touto prací zabývají.

Minimálně 2x do roka probíhá setkání praktiků, kde se zaměřujeme na důležité věci z této oblasti a diskutujeme otázky a témata, se kterými praktici ze své praxe přicházejí.
Otevřeli jsme největší Rekonektivní Centrum na světě, kde je možné stát se aktivním členem.
Vytvořili jsme také společný web praktiků.

Pořádáme společné akce a workshopy na téma Jak tuto práci dělat, jak provozovat svoji praxi, jak o této práci mluvit a jdeme do větší hloubky filozofie této práce a také tím, co je za tím ještě mnohem dál.

Jeli jsme na společný na workshop na Srí Lanku, pořádáme víkendové akce a společně komunikujeme.

V tuto chvíli jsme velmi rychle rostoucí základna praktiků v oblasti zkušeností a porozumění této práci. Máme velkou podporu i ze strany zakladatele a světového lídra této metody, Dr. Erica Pearla.

Jestli máte zájem získat více informací, případně se stát praktikem The Reconnection a Rekonektivního léčení, napište na e-mail: office@vladimirekart.cz nebo volejte na 777 702 313.